GODZINY  DOSTĘPNOŚĆI  NAUCZYCIELI  MSP 7  W  KNUROWIE

(dyżury dla uczniów i ich rodziców – po wcześniejszym umówieniu się)

 

 Nazwisko i imię nauczycielaPrzedmiot/FunkcjaDzień tygodniaGodzina
(od-do)
Sala

 

Abramek Karolina

 

Edukacja wczesnoszkolnawtorek14­­.50 – 15.50104

 

Chrośnik Agata

 

Muzyka, plastykawtorek6­­.45 – 7.45109

 

Dąbrowska Anna

 

Edukacja wczesnoszkolnapiątek6­­.45 – 7.45107

 

Długosz Witold

 

Informatyka, matematykaśroda15.45 – 16.45Inf.

 

Dudło Beata

 

Język polskiwtorek14.50 – 15.50208

 

Dybcio Dawid

 

Wychowanie fizycznewtorek15.00 – 16.00PN w-f

 

Foik Agnieszka

 

matematykaśroda6­­.45 – 7.45210

 

Franuszczyk Barbara

 

Język angielskiczwartek6­­.45 – 7.45210

 

Gałach Daria

 

Edukacja wczesnoszkolnaczwartek14­­.50 – 15.50104

 

Graboś Aleksandra

 

Historiaponiedziałek15.45 – 16.45202

 

Grabowska Dagmara

 

Biologiaśroda16.30 – 17.30201

 

Gradowska Karina

 

Edukacja wczesnoszkolnaczwartek15­­.00 – 16.006

 

Jaworska Katarzyna

 

Edukacja wczesnoszkolnawtorek14­­.50 – 15.50106

 

Kleczka Jolanta

 

Edukacja wczesnoszkolnaczwartek14­­.50 – 15.509

 

Klof Janusz

 

Wychowanie fizycznewtorek15.00 – 16.00PN w-f

 

Kowalczuk Elżbieta

 

Edukacja wczesnoszkolnaponiedziałek6­­.45 – 7.458

 

Kozłowska Małgorzata

 

Wspomaganiepiątek6­­.45 – 7.458

 

Kozok Urszula

 

Edukacja wczesnoszkolnaśroda7.00 – 8.005

 

Kucińska-Olejniczak Natalia

 

Logopediaśroda8.00 – 9.00102

 

Kudełka Elwira

 

Język niemieckiponiedziałek16.30 – 17.30204

 

Kusyk-Bardzińska Karina

 

Język polskiwtorek6­­.45 – 7.45108

 

Lasota Anna

 

Język polskiponiedziałek15.45 – 16.45208

 

Lisowska Barbara

 

Geografia, przyrodaponiedziałek15.45 – 16.45203

 

Mastyj Beata

 

 

Świetlica – zaj. opiekuńczo-wychowawczeponiedziałek17.00 – 18.00świetlica

 

Mateja Edyta

 

Rehabilitacjapiątek15.40 – 16.10PN

 

Nalezińska Bogusława

 

Rewalidacjaponiedziałek12.00 – 12.30PN

 

Napierała Sylwia

 

Rewalidacjapiątek11.30 – 12.00czytelnia

 

Ociepa Jolanta

 

Edukacja wczesnoszkolnaponiedziałek6­­.45 – 7.457

 

Owczorz Joanna

 

Edukacja wczesnoszkolna, informatykaczwartek14­­.50 – 15.50106

 

ks. Pałyz Mateusz

 

Religiaśroda14­­.50 – 15.50107

 

Piątek Barbara

 

Edukacja wczesnoszkolna, zaj. korek.-kompensacyjneczwartek15­­.45 – 16.459

 

Pluta Janusz

 

Wychowanie fizycznewtorek14.50 – 15.50PN w-f

 

Płatek Joanna

 

Świetlica – zaj. opiekuńczo-wychowawcześroda6­­.45 – 7.45świetlica

 

Polok Iwona

 

Edukacja dla bezpieczeństwaponiedziałek16.40 – 17.40PN

 

Poźniak Katarzyna

 

Język angielskiponiedziałek15.45 – 16.45207

 

Rams – Gulczyńska Anna

 

Język angielskipiątek6­­.45 – 7.45207

 

Sadowska Maria

 

 

Religiawtorek14­­.50 – 15.50107

 

Sobiech Agata

 

Chemia, fizykaponiedziałek15.45 – 16.45101

 

Soroka Sabina

 

Matematykawtorek6­­.45 – 7.45204

 

Stanielewicz Beata

 

Język angielskiponiedziałek6­­.45 – 7.45112

 

Stolarek Marta

 

Świetlica – zaj. opiekuńczo-wychowawczeponiedziałek9­­.00 – 10.00świetlica

 

Surówka Sylwia

 

Pedagog – zajęcia z pomocy psych. – pedagog.wtorek15.30 – 16.30209

 

Szulik Alicja

 

Edukacja wczesnoszkolnawtorek15­­.00 – 16.006

 

Szymańska Renata

 

Technikapiątek14­­.50 – 15.50201

 

Turek Aleksandra

 

Matematykapiątek14­­.50 – 15.50205

 

Urbaniak Marzena

 

Język polskiwtorek15.45 – 16.45202

 

Wyrostek Ewa

 

Religia, przyrodawtorek16­­.00 – 17.00201

 

Żebrowska Magdalena

 

Wiedza o społeczeństwieczwartek15.45 – 16.45101

 

Pluta Danuta

 

Dyrektor szkołyśroda14­­.50 – 15.50sekretariat

 

Turowska Małgorzata

 

Wicedyrektor szkołyśroda14­­.50 – 15.50sekretariat