KADRA NAUCZYCIELSKA
rok szkolny 2021/2022

 

klasawychowawca
0 AKarina Gradowska
0 BAlicja Przybyła
0 CBeata Mastyj
1 AKarolina Abramek
1 BAnna Dąbrowska
2 ADaria Żochowska-Cichy
2 BKatarzyna Jaworska
2 CJoanna Owczorz
3 AJolanta Kleczka
3 BJolanta Ociepa
3 CUrszula Kozok
4 AMagdalena Kalisz
4 BAleksandra Turek
4 CBarbara Franuszczyk
5 AAnna Lasota
5 BDawid Dybcio
5 CBarbara Lisowska
6 AMarzena Urbaniak
7 AEwa Wyrostek
7 BBeata Stanielewicz
7 CKatarzyna Poźniak
7 DSylwia Surówka
7 EAnna Rams-Gulczyńska
8 ASabina Soroka
8 BAleksandra Graboś
8 CDanuta Pawłowska-Król
8 DAleksandra Piekara / Agata Sobiech
ŚWIETLICAMonika Szopa
Agata Chrośnik
Marta Bukowaska

J.polski:         Aleksandra Piekara

                        Marzena Urbaniak

                        Anna Lasota

                        Danuta Pawłowska-Król

                        Beata Dudło

 Matematyka:            Sabina Soroka

                                   Aleksandra Turek

                                   Lucyna Mnich

                                   Ewa Chlubek

                                   Anna Kempny

 J.angielski:   Magdalena Kalisz

                        Barbara Franuszczyk

                        Anna Rams-Gulczyńska

                        Katarzyna Poźniak

                        Beata Stanielewicz

 J.niemiecki:   Monika Kotlarek-Hajok

 Przyroda:      Ewa Wyrostek

                        Barbara Lisowska

 Chemia:         Agata Sobiech

                        Małgorzata Baron

 Fizyka:           Agnieszka Foik

                        Agata Sobiech

 Geografia:   Barbara Lisowska

 Biologia:        Agnieszka Wójcik-Konstanciak

 Informatyka: Witold Kozaczkiewicz

                        Witold Długosz

 Wychowanie fizyczne:         Jan Pluta

                                                Jan Klof

                                               Dawid Dybcio

                                               Sylwia Surówka

 Muzyka:        Danuta Pawłowska-Król

                        Bożena Górka

 Plastyka:       Bożena Górka

 Wiedza o społeczeństwie:    Mirosław Kirszensztejn

 Edukacja dla bezpieczeństwa:       Iwona Polok

 Wychowanie do życia w rodzinie:  Beata Dudło

                                                           Mirosław Kirszensztejn

                                                           Barbara Lisowska

 Doradztwo zawodowe:         Katarzyna Szwarczyńska

 Religia:          Ewa Wyrostek

                        Maria Sadowska

                        ks. Mateusz Pałyz

                        Małgorzata Kozłowska

Historia:     Alicja Alikowska-Woźnica

                    Magdalena Żebrowska

Aleksandra Graboś

Psycholog:   Monika Głuśniewska

                     Anna Lewicka

Logopeda:   Dominika Pisula-Cyganek

                      Kinga Kaczmarek

                      Natalia Kucińska-Olejniczak

Logopeda i neurologopeda:   Knop Katarzyna

Surdopedagog:   Izabela Kierchner

Kształcenie zintegrowane:   Elżbieta Kowalczuk

                                                Barbara Piątek

Terapeuta, rehabilitant:    Edyta Mateja

Terapeuta SI:   Bogusława Nalezińska

Tyflopedagog:   Sylwia Napierała

Biblioteka:   Beata Dudło

 

Dyrektor:   Danuta Pluta

Wicedyrektor:   Małgorzata Turowska

Sekretariat:   Adrianna Osada