Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Futsalu

 W hali MOSiR przy ul: Aleja Lipowa 12 odbyły się Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Futsalu roczników 2009 i mł. Zorganizowane przez Miejską Szkołę Podstawową nr 7 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Do rywalizacji w I edycji takiego turnieju w naszym mieście zgłosiło się pięć szkół:

    • Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich
    • Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki
    • Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Królowej Jadwigi
    • Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7
    • Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej

 

Decydujący o mistrzostwie Knurowa był pojedynek pomiędzy MSP 1 oraz MSP 7. Bo bardzo ciekawym i pełnym emocji spotkaniu zwyciężył zespół  knurowskiej „jedynki” . Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

 

  • MSP 1
  • MSP 7
  • MSP 2
  • MSP 9
  • MSP 6

 

W turnieju nagrodzono również indywidualnie zawodników:

Najlepszy bramkarz : Igor Szymajda – MSP 7 

Najlepszy zawodnik: Kamil Kołodziej – MSP 7

Najlepszy strzelec: David Kopciuch – MSP 1

 

Wyniki wszystkich spotkań:

MSP 2 vs MSP 9 2:2 

MSP 6 vs MSP 7 0:11

MSP 9 vs MSP 6 6:4

MSP 1 vs MSP 2 5:1

MSP 6 vs MSP 1 0:21

MSP 7 vs MSP 9 8:1

MSP 7 vs MSP 1 0:1

MSP 2 vs MSP 6 7:0

MSP 7 vs MSP 2 8:1

MSP 9 vs MSP 1 2-6

Przedstawiamy reprezentantów szkół (ilość zdobytych bramek w turnieju)

Reprezentacja MSP 1:

Bartosz Musiolik(2), Mateusz Benek, Jan Kalemba(1), David Kopciuch(18), Dawid Cwajna, Paweł Szymecki, Bartosz Krupa(4), Marcel Michalak(1), Oskar Kijas(2), Wiktor Molak(3), Jakub Baranek(2)

Trener: Mariusz Grotnik

Reprezentacja MSP 7:

Igor Szymajda, Piotr Kopeć, Krystian Schwyrz(4), Kamil Sitarz(1), Kamil Kołodzie(10)j, Alan Guliński, Mateusz Kopiszka(1), Kacper Świerczyński, Bartek Staszek(6)

Trener: Dawid Dybcio

Reprezentacja MSP 2:

Bartosz Stępień, Dawid Bismor(2), Ksawery Daroń(3), Aleksander Karpiński, Łukasz Konopka(1), Szymon Kampczyk, Arkadiusz Nahibowicz(3)

Trener: Andrzej Wesołowski

Reprezentacja MSP 9:

Wiktor Białas, Krystian Zych(1), Bartosz Szurgot, Jakub Kopeć, Cyprian Machulik(4), Igor Białas(1), Wiktor Matuszak, Franciszek Ślęzak, Mateusz Sawoch(1), Kacper Guliński, Oliwier Sęk(2), Bartosz Macios(2)

Trener: Przemysław Kopiecki

Reprezentacja MSP 6:

Jakub Domański(2), Filip Klimek, Filip Kosno, Tomasz Pietruszka, Filip Wieczorek(2)

Trener: Wojciech Kempa

MISTRZOSTWA KNUROWA – FUTSAL r. 2009 i 2010

 

GRUPA     1 2 3 4 5 Mecze  PKT Bramki Miejsce
1 MSP 1 5-1 21-0 1:0 6:2 4 12 32-3 I
2 MSP 2 1-5  7-0 0-6  2-2 4  10-13  III
3 MSP 6 0-21 0-7 0-11 4-6 4 0 4-45 V
4 MSP 7 0-1 6-0 11-0 8-1 4 9 25-2 II
5 MSP 9  2-6 2-2 6-4 1-8 4 4 11-20 IV

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *