Drodzy Rodzice,
Rada Rodziców serdecznie dziękuje za wszystkie dokonane wpłaty! Osoby, które chciałyby zasilić Fundusz Rady Rodziców bardzo prosimy o wpłacanie składki do 4 listopada br. Tylko wtedy będziemy mogli zaplanować wydatki na cały rok szkolny tak, aby nasze dzieci nie ominęło żadne ważne wydarzenie.
Przypominamy, że składkę roczną w wysokości 40 zł za każde dziecko można wpłacać na rachunek bankowy Rady Rodziców przy Miejskiej Szkole Podstawowej Nr 7 w Knurowie:
74 8454 0001 2007 1000 0404 0001
Tytułem: Imię i nazwisko dziecka, klasa.
Mile widziane będą wpłaty powyżej kwoty 40 zł! 😉
W tym roku szkolnym z Funduszu Rady Rodziców zakupiliśmy: kwiaty pogrzebowe dla zmarłego nauczyciela, naklejki (kolorowe babeczki) – ozdoby sklepiku szkolnego, mini „tyty” ze słodyczami dla przedszkolaków z okazji rozpoczęcia roku szkolnego oraz nagrody w konkursie przyrodniczym. Kolejne najbliższe wydatki to prezenty Mikołajkowe i organizacja bali noworocznych.
Przy okazji prezentujemy zdjęcia nowo otwartego „Klubu Żeglarskiego”, który w naszej szkole jest miejscem indywidualnych spotkań z dzieckiem. Wyposażenie klubu zostało zakupione ze środków Funduszu Rady Rodziców.
Pozdrawiamy
Rada Rodziców przy Miejskiej Szkole Podstawowej Nr 7 w Knurowie