W dniu dzisiejszym klasy 1a i 4a odbyły wycieczkę do Rud, jako nagrodę za I miejsce w programie SAMORZĄDU SZKOLNEGO KLASA NA MEDAL. Jeszcze raz gratulacje dla uczniów tych klas, którzy aktywnie wykonywali swoje zadania w czasie całego roku pod opieką swoich wychowawców Pani Magdaleny Bagińskiej, Joanny Płatek, Marzeny Urbaniak. W czasie wycieczki była nauka i zabawa, gry zespołowe i indywidualny tor przeszkód, a na zakończenie porcja lodów.

Privacy Preference Center

Przejdź do treści