Życzymy Wam: pięknej pogody, chwili wytchnienia od nauki, spokojnych poranków bez pośpiechu, bezpiecznych wycieczek, i wielu powodów do uśmiechu.Udanych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! PoprzedniNastępny