Na  uroczystości – miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, którą zorganizowało Miejskie Centrum Edukacji w Knurowie Pani dyrektor odebrała puchar za wyniki dydaktyczne, potwierdzone egzaminem ósmoklasisty w ubiegłym roku szkolnym.
Naszą szkołę wyróżniono również za wysokie osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.
Pani Sylwia Surówka odebrała dziś kwiaty i list gratulacyjny w związku z otrzymaną kilka dni temu nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty.
Wśród wyróżnionych za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, dbałość i troskę o wszechstronny rozwój młodych mieszkańców Knurowa oraz tworzenie pozytywnego wizerunku oświaty w mieście znalazły się nasze panie dyrektorki: Danuta Pluta i Małgorzata Turowska.
Na wniosek dyrektora szkoły Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała pani Anna Lasota.
Dzień Edukacji Narodowej to także czas podziękowań i pożegnań z tymi, którzy po latach pracy postanowili odejść na zasłużoną emeryturę: Januszem Klofem, Aleksandrą Turek, Ewą Wyrostek.
Nauczycielom i emerytom dziękowali i gratulowali: posłowie Krystyna Szumilas i Jarosław Gonciarz, radny Sejmiku Województwa Śląskiego Bartłomiej Kowalski, prezydenci Knurowa Adam Rams i Piotr Surówka oraz przewodniczący RM Tomasz Rzepa.
Zdjęcia pochodzą ze strony: https://przegladlokalny.eu/ oraz portalu iknurow: https://www.facebook.com/iknurow