Stare kino

videoknurow

Kolejny eksperyment ekipy fotoknurow.pl to historia kina. Rozpoczynamy od etiud – „nieme kino” . Życzymy miłej lektury i zabawy!

Na początek grupa 1 klas młodszych…

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/wstarymkinie1.flv

i następna…

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/wstarymkinie2.flv

kolejna …

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/wstarymkinie3.flv

i jeszcze …

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/wstarymkinie4.flv

oraz…

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/wstarymkinie5.flv

a także…

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/wstarymkinie6.flv

i na koniec…

http://msp7.pl/fotoknurow/videoknurow/staryfilm7.flv

 

podobne:

2 odpowiedzi to Stare kino

 1. admin pisze:

  Zapraszam do oceny kunsztu aktorskiego naszych adeptów. Jak dla mnie, wyróżniające się role to BB jako wiecznie przegrywający w pojedynku Alonso, mr Sadi – królowa spisku ;) , oraz Misiu i Fifjo jako nerwus. Na uwagę zasługuje również Czarna – wieczna miłość i Oleś i jego frustracja po obejrzeniu zdjęcia ;P

  Jeśli chodzi o „gotowanie” , to tu trzeba popracować – Domi, Sandix i Biała – wyraźnie się jeszcze wstydzicie kamery w sytuacjach damsko – męskich. Przecież to tylko film … udawanie, a raczej sztuka pokazywania nieprawdy ;|

  Adaś i Jacek zagrali spoko, ale mam wrażenie, że nie wierzyli, że film zostanie opublikowany. Grzesio „umarł” wybitnie, ale stres w innych scenach go trochę spalił. KAKO zgotował się prawie w każdym ujęciu, Bart mini nie wykorzystał swojego talentu, ale w niego wierzę, Bart maxi umarł wzorcowo, ale z uśmiechem na ustach …. ;D OLO poprawnie , scena pieklenia się super, ale „gotowanie” go nie ominęło!

  Reasumując – trudny temat , ale dobrze wykonany. W skali ogólnoświatowej 4- z akcentem na zrozumienie profesji aktorskiej. Musimy jeszcze dużo popracować i przemyśleć zagadnienie aktorstwa we własnym zakresie!

  ps. ostatni film dołożę niedługo, jestem zmęczony…

 2. Hmm pisze:

  te zdjęcie z Sandrix jest super . A ja trochę za strasznie wyszłam

Dodaj komentarz